Volné pracovní místo  Výv. ing. CSMS - řešitelský architekt MOD (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně :
tel použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • Uvolňuje relevantní funkce a díly - kybernetická bezpecnost
  • Zpracovává bezpečnostní specifikaci - v rámci projektů vozů
  • Analyzuje implementaci opatrení týkající se kybernetické bezpečnosti vyvíjených dílů u dodavatelů
  • Analyzuje data ze zkoušek
  • Vypracovává zprávy o stavu projektů
  • Navrhuje plány zkoušek a merení dílu
  • Provádí měření a zkoušky dílů - kybernetická bezpečnost
  • Organizuje realizaci zkoušek dílů, skupin dílů, vozů,
  • Navrhuje koncepci a metodiku zkoušek
  • Vypracovává zkušení protokoly
  • Analyzuje nové trendy a inovace
  • Provádí analýzu rizik kybernetické bezpečnosti a bezpečnostního konceptu - v rámci projektů vozu
  • Vyhodnocuje rizika u relevantních funkcí a dílů průběhu CSI procesu
  • Požadujeme minimálně Bc. vzdělání technického zaměření (průmyslové inženýrství, strojírenství)
  • Znalost AJ na jednací úrovni, další cizí jazyky výhodou.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2023

Máte zájem o nabídku Výv. ing. CSMS - řešitelský architekt MOD (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výv. ing. CSMS - řešitelský architekt MOD (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.