Volné pracovní místo  VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 300–35 820 Kč / měsíc

Hledáme novou kolegyni/kolegu na zkrácený úvazek do naší organizace, nástup možný od 1. 9. 2024, nebo dle domluvy, smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Poloviční úvazek v nepřetržitém provozu domova, což je cca 7-8 směn (11,5 hod) za měsíc, z toho 2-3 noční.
Platové zařazení: 10. platová třída dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platový stupeň dle prokázané délky praxe od 24.300, -Kč do 35.820, - Kč, při plném úvazku, + příplatky za ztížené pracovní prostředí a noční směny (2.630, - Kč). Po zapracování možnost osobního ohodnocení.
Náplň práce: Jedná se o sledování celkového zdravotního stavu klientů domova, podávání léků, včetně injekční aplikace, odběry, převazy, vše dle ordinace lékaře, dále dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
Požadujeme: základní znalost práce na PC, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, vzdělání viz níže
Vzdělání:
a) středoškolské - všeobecná sestra, ukončené maturitou nebo
b) vyšší odborné vzdělání s možností užívání označení "diplomovaný specialista za jménem absolventa získané absolvováním tříletého studia v oboru Diplomovaná všeobecná sestra na VOŠ zdravotnické nebo
c) vysokoškolské bakalářské vzdělání s možností užívání akademického titulu Bc. před jménem získané absolvování tříletého akreditovaného zdravotnického bakalářského studijního oboru pro přípravu všeobecných sester
Nabízíme: Příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days, dotované závodní stravování ve vlastní jídelně, výhody FKSP (např. vstupenky do ZOO, masáže)
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis. Vždy s označením "Všeobecná sestra". Vše je možné zaslat elektronicky na adresu: použijte odpovědní formulář nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace, a to nejpozději do 30.9. 2024
Telefonický kontakt možný Po-Pá v době od 8:00 do 12:00.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.9.2024

Máte zájem o nabídku VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra, Hrubanová z Domov seniorů Vratislavice, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.