Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SLUŽBY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 34 000–36 000 Kč / měsíc

KO: Jančálková Dana Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , volat v pracovní dny od 7.00 do 15.30, e-mail: použijte odpovědní formulář

Základní popis pracovní pozice:
  • vedení, plánování a řízení sociální služby poskytované dospělým lidem se zdravotním postižením, zejména s mentálním a kombinovaným postižením, včetně osob s poruchou autistického spektra.

Dle potřeby stacionáře dále:
  • zpracování výroční zprávy, jednání s donátory, opatrovníky a dalšími zainteresovanými osobami. - znalost zákona o sociálních službách.
  • uzavírání smluv o poskytování sociální služby, odpovědnost za aktualizaci registračních podmínek služby a za implementaci standardů kvality, účast na komunitním plánování města Opavy.

Další požadavky:
  • zkušenosti v oblasti práce s lidmi s mentálním postižením a s poruchou autistického spektra
  • trestní bezúhonnost
  • vzdělání v oboru, nebo akreditovaný kvalifikovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách
  • uživatelská znalost práce s PC-výhoda znalosti programu Cygnus
  • zdravotní způsobilost
  • praxe při poskytování sociálních služeb výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič

Osobnostní předpoklady:
  • klidný a trpělivý přístup
  • organizační a manažerské schopnosti, samostatnost v rozhodování
  • schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
  • dodržování etických norem

Další specifikace:
  • pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • osobní ohodnocení po zkušební době, příplatek za vedení
  • pololetní odměny, mimořádné odměny
  • příspěvek na stravování
  • pracovní doba 6.30 - 15.00 od Po do Pá
  • další vzdělávání a profesní rozvoj
  • práce v klidném a motivovaném kolektivu

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2024 do 31.10.2025

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ SLUŽBY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Dana Jančálková z Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ SLUŽBY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.