Volné pracovní místo  Vedoucí recyklačního centra (m/ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Schäfer Ondřej Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: použijte odpovědní formulář

Nástup možný ihned, nebo dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Jaká je náplň práce?
Zajištění bezproblémového chodu provozoven Kolín, Rvenice, Středokluky
Plnění úkolů v oblasti BOZP, PO, ŽP, SŘV
Sledování a dodržování termínů (kontrol, revizí, školení,…)
Zajišťování oprav a údržby budov a strojů
Organizace zásobování a výroby na provozovně
Dohled nad činností související s agendou inertních odpadů (přejímka, evidence, dokumentace)
Další práce dle požadavků a pokynů nadřízeného pracovníka.

Co očekáváme?
Minimálně SŠ vzdělání
Řidičský průkaz skupiny B
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Manažerské dovednosti, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, technické myšlení
Znalost právních předpisů v odpadové činnosti (recyklace stavebních odpadů)
Praxe v odpadové činnosti výhodou
Odborná způsobilost pro výkon směnového technika v báňských provozech výhodou
Uvítáme: svářečský průkaz, praxi v hornické činnosti, průkaz vazače, jeřábníka.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, roční odměny, rizikové životní pojištění, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výročí.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2024 do 30.9.2025

Máte zájem o nabídku Vedoucí recyklačního centra (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ondřej Schäfer z EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí recyklačního centra (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.