Volné pracovní místo  ÚČETNÍ

Firma OBEC PRASEK
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 710 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
  • Ukončené SŠ vzdělání (nebo vyšší) podmínkou
  • Znalost podvojného a mzdového účetnictví
  • Vyšší uživatelská znalost modulů MS Office
  • Plnoletost, bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům podmínkou
  • Praxe ve veřejné správě výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, komunikativnost

Pracovní náplň:
  • Komplexní zpracování účetnictví pro menší obec s rozpočtem cca 15 milionů korun
  • Zpracování mezd včetně souvisejících agend
  • Příprava podkladů pro práci dalších oddělení správy obce a související úřady
  • Realizace platebního styku s bankou, vedení pokladny, fakturace
  • Další administrativa související s pracovní pozicí

Nabízíme:
  • Klidné, přátelské pracovní prostředí
  • Menší pracovní kolektiv
  • Plný pracovní úvazek (práce na dobu určitou do 2/2028 - zástup za mateřskou dovolenou)
  • 9 tř. dle nař. vlády č. 341/2017 Sb.
  • Nástup dle domluvy

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 dnů

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.10.2024 do 28.2.2028

Máte zájem o nabídku ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Monika Holásková z OBEC PRASEK

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.