Volné pracovní místo  Strážný / strážná (pouze OZP)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vyhrazeno pro OZP.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadavky:
  • status osoby se zdravotním postižením (OZP) podmínkou
  • vysokou spolehlivost a zodpovědnost
  • doklad o trestní bezúhonnosti
  • znalost práce na PC
  • zdravotní způsobilost odpovídající náplni práce
  • osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-008-E velkou výhodou.
Náplň práce:
  • evidence a kontrola návštěv
  • zajišťování oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
  • provádění namátkových pochůzek pro zajištění bezpečnosti objektu.
Nabízíme:
  • práci v dobrém kolektivu
  • pevnou pracovní dobu s pravidelných rozvrhem
  • komfortní pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • možnost získání bonusů za výkonnost a docházku.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - možnost získání bonusu za výkonnost a docházku

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 16.9.2024

Máte zájem o nabídku Strážný / strážná (pouze OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
DiS. Jan Tvrdoň z PSecurity s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strážný / strážná (pouze OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.