Volné pracovní místo  Stavební mistr/mistrová

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE
  • řízení a koordinování výrobních činností v jednotlivých fázích stavební výroby nebo provozu
  • sestavení operativních plánů stavební výroby nebo provozu a operativní řešení organizačních a provozních problémů
  • dodržení výrobních harmonogramů ve stanovených termínech a kvalitě
  • zajištění preventivních prohlídek, údržby a oprav strojů a výrobních zařízení
  • kontrola kvality stavební výroby a dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném výrobním úseku
POŽADAVKY:
  • min. SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • řídící a organizační schopnosti
  • technické znalosti v oboru
INFORMACE:
  • mailem, telefonicky.>

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2024 do 20.6.2025

Máte zájem o nabídku Stavební mistr/mistrová?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Krátká z DS DUMA s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavební mistr/mistrová

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.