Volné pracovní místo  ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 38 000–42 000 Kč / měsíc

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Co Vás čeká: řízení provozu a personálu týdenního stacionáře; zodpovědnost za kvalitu poskytované péče v souladu s legislativou a standardy; řízení, motivace a rozvoj podřízených; zodpovědnost za obsazenost směn; denní spolupráce s ostatními službami v organizaci
Požadujeme: zájem o oblast sociálních služeb, chuť pomáhat; budování dobrého jména organizace; praxe v sociální a zdravotní oblasti výhodou; dobré organizační a komunikační dovednosti; schopnost stanovovat a dodržovat cíle, řídit priority; znalost práce na PC na dobré úrovni (MS Office); řidičský průkaz "B"; SŠ/VŠ vzdělání
Očekávejte: 25 dní dovolené; vzdělávání a osobní rozvoj; supervize; příspěvek na penzijní pojištění; příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: Teoretické a praktické zaškolení v problematice poruch autistického spektra; možnost profesního růstu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2025

Máte zájem o nabídku ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Milena Urbanová, ředitelka z Autis Centrum, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.