Volné pracovní místo  Řidič / řidička autobusu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: trasy na Kroměřížsku, v okolí Holešova a Bystřice pod Hostýnem
  • Požadavky: ŘP D, profesní průkaz, trestní bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Benefity: HM + osobní ohodnocení, kafeterii v podobě karty Edenred, příspěvek na penzijko a životko až 1.100,- Kč měsíčně, příspěvek na týdenní pobyt v našich lázních v Darkově, nebo Brusně (SK)
  • své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo poštou na adresu firmy, příp. kontakt telefonicky pan Nábělek, tel.: použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Benefity

  • Zvláštní prémie - Cafeterie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na lázeňský pobyt

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 2.9.2024 do 31.12.2025

Máte zájem o nabídku Řidič / řidička autobusu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Květoslav Nábělek, vedoucí provozovny z Z-Group bus a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidič / řidička autobusu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.