Volné pracovní místo  recepční

Firma Brixen a.s.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Volánková Alena, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-17:00 h) a nebo e-mailem.

Do našeho malého týmu přijmeme kolegu na HPP na pozici recepční s možným nástupem ihned.

Náplň práce:
  • Check-in/check-out hostů
  • poskytování informací
  • obsluha lobby baru
  • práce s rezervačními portály
  • denní/noční směny

Požadujeme:
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • minimálně střední odborné vzdělání
  • příjemné vystupování a pozitivní myšlení
  • ochota pracovat 12hodinové směny včetně práce v noci
  • pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • zkušenost s prací na recepci
  • znalost systému Hoteltime velkou výhodou

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • práci v malém přátelském kolektivu
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost podílet se na rozvoji nové obchodní značky
  • dobré platové podmínky
  • rozpis směn na měsíc dopředu (zohledňujeme Vaše potřeby osobního volna)

zvláštní prémie/odměny, stravenkový paušál

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2024 do 31.10.2025

Máte zájem o nabídku recepční?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alena Volánková z Brixen a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku recepční

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.