Volné pracovní místo  psycholog/ka ve školském zařízení

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 16 410–21 390 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Střílky
  • Náplň práce: Psycholog vypracovává diagnostické zprávy dětí. Soustřeďuje, třídí, analyzuje a hodnotí dokumentační materiály o dětech. Sleduje duševní vývoj dětí. Analyzuje chování dětí, zejména z pedagogicko-psychologického a sociálně psychologického hlediska. Provádí individuální a skupinovou terapii. Spolupracuje s pediatrem, dorostovým lékařem, neurologem a psychiatrem.
  • Požadavky na vzdělání: splněné vzdělání dle § 19 zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění
  • Další požadavky: psychická způsobilost (dle zákona č.109/2002 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, psychická odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s nařízenou ústavní nebo uloženou ochrannou výchovou, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita
  • Hrubá měsíční mzda: 16.410 Kč - 21.390 Kč (na základě odpracovaných let) + zvláštní příplatek (2.500 Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době
  • Pracovní poměr: smlouva na dobu určitou (možnost prodloužení na dobu neurčitou), Pracovní úvazek a provoz: poloviční (20 hod./týden), jednosměnný, Pracovní doba: dle dohody, Nástup možný ihned
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvky z FKSP na závodní stravování + další příspěvky z FKSP, 320 hodin dovolené + 12 dnů samostudia
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - příspěvky z FKSP na závodní stravování + další příspěvky z FKSP

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2024 do 31.8.2025

Máte zájem o nabídku psycholog/ka ve školském zařízení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Lenka Mrvová, účetní VÚ Střílky z Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku psycholog/ka ve školském zařízení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.