Volné pracovní místo  Pracovník/ce v sociálních službách

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Zájemci o pracovní pozici odešlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na kontakt:
Milada Mazurková, e-mail: použijte odpovědní formulář nebo poštou na pracoviště: Kozinova 5, Šumperk. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Náplň práce:
  • přímá obslužná péče o osoby s autismem,
  • pracovní doba: nepřetržitý provoz (převážně odpolední a noční směny).

Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost.

Výhodou:
  • kvalifikační předpoklady pro výkon práce pracovníka v sociálních službách (kvalifikace dle
zák.č.108/2006 Sb.),
  • zkušenost práce s osobami s autismem,
  • základní orientace v sociální problematice,
  • očkování na Hepatitidu typu B,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:
  • smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu,
  • nástupní platové podmínky dle vnitřní mzdové směrnice a délky praxe od 24 000,- Kč + zákonné příplatky,
  • podpora v dalším vzdělávání,
  • 30 dní dovolené.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
"Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchování svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány."

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - celkem 30 dnů
  • Jiné výhody - příspěvek na stravu

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2024 do 30.9.2025

Máte zájem o nabídku Pracovník/ce v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Milada Mazurková z DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ce v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.