Volné pracovní místo  Pracovník/ce pneuservisu

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 500 Kč / měsíc

Přijmeme manuálně zručného a spolehlivého člověka (M/Ž) na pozici pracovníka pneuservisu a myčky do Humpolce
Náplň práce:
o demontáž, montáž pneumatik
o přezutí, vyvážení, prořez pneumatik
o zajištění provozu a údržby mycí linky
Co od Vás očekáváme:
o fyzickou zdatnost
o manuální zručnost
o flexibilitu
o řidičský průkaz sk. B, T
o oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, školení zajistíme
v ICOMu získáte:
o jistotu práce ve stabilní společnosti
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o jednosměnný provoz 6:00-14:30
o pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv
o kvalitní odborné zaškolení
o zvýhodněné cestování našimi autobusy pro celou rodinu
o zvýhodněné tankování PHM na interních čerpacích stanicích
o široká škála dalších benefitů (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na obědy, výhodná půjčka, příspěvek na dětský tábor, výhody v bance, zvýhodněné mobilní tarify ,flexi passy aj.)

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity

  • Jízdní výhody - zvýhodněné cestování i pro rodinné příslušníky
  • Jiné výhody - stabil.půjčka, výhodné mobilní tarify

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.9.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/ce pneuservisu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Varmužová z ICOM transport a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ce pneuservisu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.