Volné pracovní místo  Operátor/ka

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 157 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ §92
Náplň práce: navíjení, montáž, impregnace a příprava materiálu ve výrobě elektrických generátorů dle pracovních postupů. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost.
Kontakt je možný e-mailem, telefonicky Po - Čt 9:00 - 15:00 nebo po domluvě osobně.

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2024 do 29.1.2025

Máte zájem o nabídku Operátor/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Romana Polzerová z Manuvia DreamJob s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.