Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉŘI STATIKY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:26/9/2024
Náplň práce:
  • navrhování betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí
  • modelování ve 3D
  • tvorba výkresů tvaru, výztuže, dílenské dokumentace ocelových konstrukcí, apod.
Požadujeme:
  • ukončené středoškolské studium (průmyslová škola stavební)
  • dobrou znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD)
  • odpovědnosti za vlastní práci, pečlivost, samostatnost a ochotu se učit novým věcem.
Nabízíme:
  • zajímavou v práci v oboru
  • vysoký stupeň seberealizace
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost získání praxe a zkušeností v příjemném pracovním prostředí
  • nástup možný ihned.
Životopisy prosím zasílejte na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.9.2024

Máte zájem o nabídku KONSTRUKTÉŘI STATIKY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Tomáš Fremr, jednatel z STATIC Solution s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku KONSTRUKTÉŘI STATIKY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.