Volné pracovní místo  Asistent/asistentka manažerky skladu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 500–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní doba: od 6:00 do 14:30hod. (nebo dle dohody)

Pracovní náplň:
Administrativní práce pro e-shop, přímá podpora vedoucích oddělení, příprava a zpracování podkladů, zpracování objednávek, fakturace, vyřizování emailové a telefonické korespondence, řešení reklamací se zákazníkem, marketingová komunikace na sociálních sítí, kontrola a vystavování zboží na e-shop, práce v interních systémech společnosti.

Požadujeme:
výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti. Výborný psaný a mluvený projev. Samostatnost, spolehlivost, loajalitu, pečlivost a ochotu učit se novým věcem. Zkušenosti z práce na obdobné pozici výhodou - nikoliv podmínkou.
Podmínkou znalost práce na PC, MS Office a znalost anglického jazyka (psaná forma). Znalost účetního programu POHODA výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:

Benefity

  • Naturální výhody - zaměstnanecké slevy
  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Dovolená navíc - formou 2 dnů sick days
  • Zvláštní prémie - prémie a odměny

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2024 do 31.10.2025

Máte zájem o nabídku Asistent/asistentka manažerky skladu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Štěpánková z SUPPORT GROUP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/asistentka manažerky skladu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.