Volné pracovní místo  Analytik/čka nákupčí

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • vzdělání nebo praxe technického zaměření výhodou
  • NJ nebo AJ, platný ŘP sk. B
Pracovní náplň:
  • pracovník zajišťuje prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií
  • realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
  • realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
  • manipulace s interním systémem firmy, např. s elektronickým skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží
  • vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých objednávek
  • vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží
  • účast na kontraktačních dnech pořádaných dodavateli
  • navrhování nových dodavatelů a zalistování nových položek do objednávkového systému firmy
Zaměstnanecké výhody:
  • firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo, služební telefon
  • dotované nápoje, kratší pracovní doba 7,5 hod. denně
  • motivující mzda závislá na pracovním výkonu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota
Informace:
  • mailem
  • telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.7.2024

Máte zájem o nabídku Analytik/čka nákupčí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Andrea Jančíková z TOS ZNOJMO, akciová společnost

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Analytik/čka nákupčí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.