Volné pracovní místo  Účetní specialista - Flexibilní pracovní doba, home office, atraktivní mzda (M/Ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Naše společnost je předním poskytovatelem, inovativních řešení pro světový automobilový průmysl. Specializujeme se na vývoj a výrobu hliníkových komponentů pro elektromobilitu, konstrukce a podvozky, stejně jako pro aplikace spalovacích motorů.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce ve stabilní výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji
  • Flexibilní pracovní doba
  • Relokační balíček
  • Příspěvek na bydlení
  • Náborový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Variabilní složka mzdy
  • Vánoční bonus
  • Odměna za pracovní výročí
  • Dovolená navíc
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Firemní akce

Co vás čeká

  • Komplexní správa salda odběratelů a spolupráce na skupinovém reportingu
  • Účtování platebních karet společnosti
  • Zpracování a účtování cestovních příkazů
  • Kontrola platebních souborů
  • Příprava měsíčních reportů
  • Účast na měsíčních a ročních závěrkách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Znalost podvojného účetnictví podle českých účetních standardů nebo ochota se v této oblasti vzdělávat
  • Znalost zákona o DPH a účetnictví a jeho aplikace v praxi nebo ochota se v této oblasti vzdělávat
  • Zkušenosti s účetnictvím výhodou
  • Znalost účetního systému SAP výhodou
  • Minimálně základní znalost anglického jazyka

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Vlastní organizace náplně práce

Požadujeme

Angličtina - Základní

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Účetní specialista - Flexibilní pracovní doba, home office, atraktivní mzda (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Simona Novotná z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Účetní specialista - Flexibilní pracovní doba, home office, atraktivní mzda (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.