Volné pracovní místo  Technolog pro oblast strojního obrábění

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog pro oblast strojního obrábění.

Náplň práce:
  • spolupráce při zavádění nových výrobků, technologií nebo jiných procesů do
výroby
  • spolupráce při návrhu a ověřování technických změn u stávající výroby,
technologií, procesů a jejich samotná tvorba
  • zajišťování technologických zkoušek ve výrobě
  • spolupráce při přejímkách nových strojů a technologií
  • samostatné řešení úkolů a problémů v dané oblasti
  • hledání optimalizací výrobního procesu a zvyšování produktivity výroby
  • komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru a praxe ze strojírenské výroby
  • znalost NJ
  • komunikační schopnosti, samostatnost i týmový duch
  • vstřícný ke změnám a názorům kolegů a nadřízených

Výhodou:
  • praxe na pozici technologa

Nabízíme

Nástup: Ihned-dohodou
Místo výkonu: Třebíč

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ a uveďte značku 24236/TECH/SED.