Volné pracovní místo  Technik elektro (vedení zakázek)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, specializujícího se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik elektro (vedení zakázek).

Náplň práce:
  • Řízení oblasti „elektro“ a její realizaci na stavbě v souladu se stavební činností
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů a harmonogramu prací
  • Vedení stavby a kontrola kvality prací vlastních pracovníků i subdodavatelů
  • Zodpovědnosti za realizaci činností „elektro“ na stavbě
  • Kontrola souladu realizace na stavbě s projektovou dokumentací
  • Příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek
  • Vedení dokumentace stavby
  • Příprava podkladů pro fakturace
  • Denní výkazy činnosti realizované na stavbě včetně přehledu o pracovnících
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro (SOU, SŠ, VŠ), odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb.
  • Technické myšlení, dobré komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC (word, Excel)
  • ŘP skup. B + ochotu se učit novým věcem
  • Praxe při realizaci a vedení zakázek

Nabízíme

  • Trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Automobil (i k soukromým účelům)
  • 25 dní dovolené + 2dny SICK DAY
  • Práce v malém kolektivu zkušených techniků
  • Možnost profesního růstu a nabytí zajímavých zkušeností
  • Možné benefity: životní/penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass, školení, automobil
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možný nástup ihned
  • Místo pracoviště: Praha Hostivař a Střední Čechy

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, prosím zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 15737/TE/SED.

Máte zájem o nabídku Technik elektro (vedení zakázek) ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Veronika Sedláčková z Kariéra spol. s r.o.

Přidáno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik elektro (vedení zakázek)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.