Volné pracovní místo  Stavební Mistr - Skvělá mzda, ubytování a doprava zdarma M/Ž

Máte zkušenost s řízením úseku realizace pozemní výstavby, nebo mostní a želestniční stavby? Jste zvyklý cestovat, případně rád využijete naše firemní ubytování? Pak jste skvělým kandidátem pro tuto pozici a rádi o vás uslyšíme.

Nabízíme:

  • Umíme dobře zaplatit vaše zkušenosti
  • Individuální systém bonusů a každoroční prémie
  • Možnost ubytování na stavbě
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Pokud chcete zvýšit svoji pracovní kvalifikaci, rádi fin. podpoříme

Náplň práce:

  • Řízení práce na svěřeném úseku stavby s důrazem na kvalitu.
  • Komunikace se subdodavateli a jejich kontrola.
  • Kontrola a zodpovědnost za dodržování BOZP
  • Spolupráce s technickým dozorem

Požadujeme:

  • SOU/SŠ ve stavebním oboru
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • šikovný absolvet s předchozí studijní praxí vítán
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá pracovní morálka a docházka
  • spolehlivost, důslednost
  • flexibilita, budete cestovat v rámci přidělené realizace
  • uživatelská znalost MS office

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Stavební Mistr - Skvělá mzda, ubytování a doprava zdarma M/Ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Němcová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavební Mistr - Skvělá mzda, ubytování a doprava zdarma M/Ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.