Volné pracovní místo  Skladový operátor s VZV ve skladu s léky - mzda 35 000 Kč

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–36 000 Kč / měsíc

Logistická firma se zaměřením na rozvoz zdravotnických prostředků a léčiv hledá nového kolegu na pozici skladového operátora.

Náplň práce:
manipulace s paletami a se zbožím pomocí manipulační techniky
naskladňování a vyskladňování zboží
klidný sklad s léčivy bez norem

Požadujeme

plnoletost
spolehlivost
zodpovědnost
zkušenosti s manipulační technikou, VZV (retrak)
práce vhodná pro muže

Nabízíme

dlouhodobá stabilní práce
pracovní doba pondělí až pátek jednosměnný nebo dvousměmný provoz (ranní a odpolední) - 8 hodin, možnost přesčasů
mzda 30 000 až 36 000 Kč (180 Kč / hod. + docházkový bonus)
zajištění ubytování v Praze

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Skladový operátor s VZV ve skladu s léky - mzda 35 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personální Oddělení z Fajn brigáda s.r.o.

Přidáno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladový operátor s VZV ve skladu s léky - mzda 35 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.