Volné pracovní místo  SKLADNÍK - PŘÍPRAVÁŘ- TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 10 000,-

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

Do středně velké firmy TECMAPLAST CZ v Kněžnicích u Jičína hledáme nového kolegu, který by posílil náš tým na pozici SKLADNÍK - PŘÍPRAVÁŘ / TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ
Co vás čeká

  • příprava materiálu dle výrobního plánu
  • obsluha sušících pecí v rámci přípravy materiálu
  • práce v automotive při které se rozhodně nebudete nudit
  • manipulace s obalovým materiálem a svážení palet z výroby a zaskladnění do sklad

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • spolehlivost, schopnost samostatné práce - určení si priorit
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • nebát se práce na PC
  • zkušenost s VZV výhodou, nikoliv podmínkou - naučíme

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Inspirující pracovní prostředí v mezinárodní firmě, obklopené krásnou přírodou. U nás nikdy nezažijete stereotyp.

Rodinnou atmosféru - u nás se rychle zapojíte do kolektivu, kde se všichni známe a podporujeme.

Okamžitý nástup - vás už nemusí nic zdržovat, připravili jsme vše potřebné.

Spravedlivé finanční ohodnocení dle Vaší praxe a nasazení. Odměníme Vás za Váš přínos.

Stravenkový paušál – denně 81 Kč jako příspěvek na stravování přímo na Váš bankovní účet.

Výhodné mobilní tarify - využívejte mobilní služby za zvýhodněných podmínek.

Týden navíc dovolené - abyste si užili zasloužený odpočinek a načerpali nové síly.

Příplatky za noční směny nad rámec zákoníku práce

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme!

Máte zájem o nabídku SKLADNÍK - PŘÍPRAVÁŘ- TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 10 000,-?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Měšťanová z TECMAPLAST CZ, s.r.o.

Přidáno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍK - PŘÍPRAVÁŘ- TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 10 000,-

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.