Volné pracovní místo  Recepční ve wellness hotelu

Lokalita Branná a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–38 000 Kč / měsíc

Chcete být součástí kvalitního wellness hotelu v Jeseníkách?

Jsme Kolštejn wellness centrum, které se nachází v malebné vesničce Branná. Vytváříme místo, kde běžné starosti nepatří a naši hosté si tedy mohou užívat relaxaci a pohodu v prostředí jesenických kopců.

Hledáme toho správného člověka jak podporu našeho týmu na pozici HOTELOVÁ RECEPČNÍ/HOTELOVÝ RECEPČNÍ s možností dalšího kariérního posunu.

Dokážete se soustředit na více věcí najednou?
Dokážete dobře a rychle reagovat na jakoukoliv situaci?
Jsou pro vás hosté na prvním místě a snažíte se jim vyhovět?
Pokud ano, hledáme právě vás.

Co Vás čeká?
Budete v kontaktu s našimi hosty od začátku (objednání našich služeb, jejich uvítání, informování o našich službách) až do konce (odjezdu z našeho centra). Recepce je ale také centrem celého dění, takže budete studnou informací pro všechny příchozí do našeho krásného hotelu.

Požadujeme

Profesionální a příjemné vystupování
Chuť dělat svoji práci naplno
Znalost hotelového systému HotelTime výhodou. Důkladné zaškolení však nemine nikoho
Obchodního ducha
Inovativní nápady a chuť neustálého zlepšování

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr
Možnost kariérního posunu. Šikovní lidé u nás dostanou prostor pro využití svého potenciálu
Motivační mzdové ohodnocení, každý měsíc odměny dle výkonu
Personální stravu za symbolickou cenu
Zaměstnanecké slevy na služby hotelu
Nástup ihned / dohodou