Volné pracovní místo  Obchodník - B2B, Olomouc, renomovaná firma

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Přijmeme do týmu aktivního obchodníka z B2B, který komplexně uchopí akvizici zákazníků a bude vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy a rozšiřovat portfolio zákazníků.

Náplň práce:
  • Akvizice - aktivní vyhledávání, oslovování a získávání potenciálních zákazníků
  • Vybudování dlouhodobých vztahů s klienty a udržování pravidelné komunikace.
  • Vedení obchodních jednání a uzavírání kontraktů (příprava a realizace nabídek, cenové kalkulace, prezentace a dalších propagační aktivity).
  • Účast na klientských akcích, networking na sociálních sítích.
  • Podpora juniorních členů týmu.
  • Pravidelné cestování v rámci svěřeného regionu.
  • Průběžně a systematicky pracovat se CRM systémem.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Úspěšnou praxi na obdobné pozici v B2B min. 1 rok
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Angličtina – B1
  • ŘP. sk. B – aktivní řidič
  • Uživatelská úroveň ovládání MS Office (tvorba grafů, prezentací, Excel, Word).

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené + 3x sick day
  • Využití relax zóny v pracovní době.
  • Firemní večírky, dny zdraví, teambuildingy, společné výlety, sportování apod.
  • Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění.
  • Vzdělávací programy - externí/interní školení, firemní akademie, Skilldriver, talent program (individuálně sestaveného plánu rozvoje).
  • Notebook a telefon, včetně neomezeného volání, SMS a 20 GB dat + zvýhodněné tarify pro blízké osoby.
  • Tankovací karta, na levnější tankování.
  • MultiSport karty i pro rodinné příslušníky.

Máte zájem o nabídku Obchodník - B2B, Olomouc, renomovaná firma?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodník - B2B, Olomouc, renomovaná firma

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.