Volné pracovní místo  Obchodně technický zástupce m/ž – region východní Čechy

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

V rámci rozšiřování obchodního týmu přijmeme zkušeného a technicky zaměřeného kolegu či kolegyni, který bude vyhledávat nové obchodní příležitosti a následně rozvíjet a budovat pevné vztahy se zákazníky v rámci velkých a dlouhodobých obchodních případů.

✓ zastupujeme na českém trhu přední světové dodavatele špičkové manipulační techniky, překladačů a ISO kontejnerů
✓zabezpečujeme prodej, montáž a autorizovaný servis
✓ navrhujeme a kompletně realizujeme optimální a spolehlivá technická řešení námi dodávané manipulační techniky pro naše zákazníky

Náplň práce:
  • Akvizice zákazníků, rozvoj vztahů a spolupráce se stávajícími zákazníky.
  • Kompletní zpracování obchodních nabídek, vedení obchodních jednání a uzavírání kontraktů s klienty.
  • Plnění plánu prodeje, sledování obchodních případů.
  • Koordinace činnosti obchodního oddělení s výrobou a jednání s dodavateli.
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti.
  • Průběžně a systematicky pracovat se CRM systémem.
  • Pravidelné schůzky s jednatelem firmy, reporting.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Úspěšná praxe na obdobné pozici min 3 roky.
  • Řidičský průkaz sk. B (sk. C vítána)
  • AJ – B1
  • Schopnost efektivní komunikace se zákazníky.
  • Samostatnost, zodpovědnost a důslednost.
  • Ochota cestovat za zákazníky v určených regionech.
  • Administrativní práce na PC.
  • Ochota učit se novým věcem a rozvíjet svůj profesní potenciál.

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení v závislosti na obchodních výsledcích.
  • Služební vůz k soukromým účelům.
  • Flexibilní pracovní dobu – home office + terén.
  • Individuální přístup otevřený dohodám.
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek v rozvíjející se firmě.
  • 20 dní dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Obchodně technický zástupce m/ž – region východní Čechy ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodně technický zástupce m/ž – region východní Čechy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.