Volné pracovní místo  Nemáš angličtinu? Žiadny problém! Pracuj s kvetmi.Získaj prácu rýchlo a ľahko.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Sezóna vrcholí a my hľadáme viac a viac kvetinových nadšencov na rôzne pozície v oblasti vonkajších prác, vnútorných prác (skleníky, haly).

Stačí ak budete motivovaný pracovať a o zaučenie sa postará Váš budúci zamestnávateľ.

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Náplň práce:

  • sadenie cibuliek
  • triedenie cibuliek na páse
  • balenie cibuliek
  • etiketovanie
  • zber kvetov
  • starostlivosť o kvetý
  • treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Požadujeme

  • Flexibilný kandidát s ochotou pracovať vonku v každom počasí (cca od polky septembra, alebo od októbra pracujete vnútri).
  • Fyzicky zdatný a schopný pracovať rýchlo s kvetmi.
  • Spoľahlivý a zodpovedný pri plnení úloh.
  • Bez znalosti cudzieho jazyka, zamestnáme Vás.
  • Je potrebné vedieť jazdiť na bicykli alebo autom.
  • Ochota rešpektovať iné národnosti.
  • Akceptácia charakteru poľnohospodárskej práce.
  • Flexibilita podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa.
  • Základná prax v poľnohospodárstve je výhodou.

Nabízíme

  • Nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz.​​* Nízke vstupné náklady.
​​* Týždenná mzda.
​​* Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33%(pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
​* V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie. (časť poistenia vám bude vrátená)

​​* Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
(registračné procedúry, podporí Ťa v rozvoji a kariére, priateľský prístup)
​​* Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
​​* Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto).

Pošlite nám váš životopis na použijte odpovědní formulář Postupne kontaktujeme každého!

Začnite svoju cestu vo svete kvetinovej logistiky práve teraz! ✨

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Nemáš angličtinu? Žiadny problém! Pracuj s kvetmi.Získaj prácu rýchlo a ľahko.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Hanzlíková z Universal Consulting s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nemáš angličtinu? Žiadny problém! Pracuj s kvetmi.Získaj prácu rýchlo a ľahko.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.