Volné pracovní místo  Hledáš brigádu v Písku? Ozvi se nám!

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 120–180 Kč / hodinu

Pokud hledáš příjemnou brigádu v kanceláři v Písku mezi věkově variabilním kolektivem, za podmínky stabilního pravidelného příjmu a možností flexibilního docházení dle Tvých možností, jsme to právě my.

Jsme malé rodinné Písecké zaběhlé call centrum, zabývající se telefonickým prodejem.

Náplň práce:

  • Telefonické kontaktování stávajících klientů.
  • Opíráte se v hovorech o kvalitních produkty a stálého zákazníka, kterému jste poradcem (např. kosmetika, doplňky stravy a další).
  • Práce na PC a zpracování drobné administrativy spojené se samotnou objednávkou.

Požadujeme

  • Základní znalost PC.
  • Příjemné mluvené vystupování v ČESKÉM JAZYCE.

Nabízíme

  • Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky – průměrný operátor si u nás vydělá až 180Kč/h.
  • Smlouvu na DPP, po zaučení možnost přejít na jiný typ smlouvy.
  • Samostatné kanceláře, žádný open office a hluk.
  • Flexibilní pracovní dobu. Plánuješ si dobu sám a jak ti to zrovna vyhovuje.

Jestli jsi ostřílený hráč v oboru nebo snad jen zapáleným nováčkem a nebo jen chceš zkusit jaké to je, určitě jsi náš člověk. My si především vážíme toho že ,,chceš a máš zájem“.

Zaujala tě brigáda? Pošli mi životopis a já se ti určitě ozvu. Těším se na tvé reakce.

Hanka

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Máte zájem o nabídku Hledáš brigádu v Písku? Ozvi se nám!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Andršová z FORMICA Group, s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledáš brigádu v Písku? Ozvi se nám!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.