Volné pracovní místo  FPGA / VHDL vývojář - jedinečné systémy

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

Chcete přispívat k vývoji revolučních zařízení, která nejsou dostupná veřejnému sektoru? Je to skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí vidět konkrétní výsledky svého úsilí a ovlivnit budoucnost technologie.

Náplň práce:
  • Vývoj a implementace kódu
  • Aktivní zlepšování a inovace stávajících metod a postupů v oblasti vývoje.
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na vývoji nových systémů
  • Koordinace se specialistou na signály, který provádí analýzu v Matlabu
  • Implementace signálů do FPGA čipu pomocí VHDL.

Požadujeme

  • Praktická zkušenost s FPGA od Xilinx, AMD nebo jeho obdobami.
  • Předchozí zkušenosti s programováním v jazyce VHDL.
  • Schopnost používat verzovací systém GIT.
  • Znalost operačního systému Linux na úrovni běžného uživatele.

Nabízíme

  • Atraktivní finanční odměny za výkonnost a dosažené výsledky.
  • Extra týden dovolené a sick days pro vaši pohodu a zdraví.
  • Příležitosti pro osobní a profesní rozvoj prostřednictvím školení a kurzů.
  • Parkování přímo před společností.
  • Flexibilita práce z domova podle potřeby.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku FPGA / VHDL vývojář - jedinečné systémy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Přidáno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku FPGA / VHDL vývojář - jedinečné systémy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.