Volné pracovní místo  Chceš si zarobiť 400,-€ netto týždenne ? Máme pre Teba prácu v Belgicku na 3 mesiace.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

spoločnosti„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Vstúpte do sveta nespočetných príležitostí s Universal Consulting – lídrom na trhu sprostredkovania práce v zahraničí. Sme viac než len agentúra, sme vaša dôveryhodná brána k úspechu a sebarealizácii.

S 22-ročnými skúsenosťami sme tu, aby sme vás bezpečne previedli každým krokom na vašej ceste za novou kariérou. Ponúkame najbohatší výber pracovných pozícií na zahraničnom trhu a naším prvoradým cieľom je poskytovať bezchybnú podporu pri každej relokácii.

Sme hrdí na to, že sme od roku 2002 pomohli zabezpečiť prácu pre viac ako 19.100 spokojných kandidátov. Naša starostlivosť nekončí len pri nájdení práce. Naším poslaním je stáť pri vás, poskytovať vám podporu a poradenstvo, aby ste sa cítili ako doma kdekoľvek na svete.

S Universal Consulting nie ste len kandidátom – ste súčasťou rodiny, na ktorej rozvoj a spokojnosť nám úprimne záleží. Začnite s nami svoju novú kapitolu a objavte svet plný možností!

Popis pracovní nabídky

Chceš pracovať v Belgicku a zarobiť si 5.200,- € netto za 3 mesiace ? Potom máme sezónnu prácu práve pre Teba ! Od začiatku júla do konca septembra.

Pracuj na triediacej linke pri triedení jabĺk a hrušiek. Prax nie je potrebná, dôležitá je chuť pracovať, vysoké pracovné nasadenie a flexibilita voči nadčasom.

Náplň práce :
  • pracuje sa na triediacej linke s jablkami a hruškami
  • ovocie sa triedi, balí do krabíc, pripravuje sa k expedicií
  • práca pre mužov, ženy, páry

Požadujeme

Požiadavky :
Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí.

  • anglický jazyk od úrovne A2
  • zručnosť, precíznosť
  • ochota pracovať nadčas
NULOVÁ TOLERANCIA ALKOHOLU V PRÁCI A NA UBYTOVANÍ !

Nabízíme

Zamestnanecké výhody, benefity :
  • výborná mzda
  • možnosť práce nadčas
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Vaša mzda :
  • 1 700 EUR/mesiac.
  • Uvedená mzda je čistom (po odrátaní odvodov, daní, ubytovania).Minimálne odvody ako brigádnik.
  • Za 3 mesiace až 5200 € v čistom!
  • Vyplácaná týždenne

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.