Volné pracovní místo  Business Development - B2B, Moravskoslezský kraj

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Přijmeme do týmu zkušeného B2B obchodníka, který umí získat nové klienty a následně o ně pečovat v rámci větších a dlouhodobých obchodních případů.

Náplň práce:
  • Akvizice zákazníků, rozvoj vztahů a spolupráce s našimi stávajícími zákazníky.
  • Budovat dlouhodobé vztahy s klienty pro vytváření podmínek k trvalému růstu obchodu.
  • Komplexní příprava a realizace obchodních nabídek.
  • Vedení obchodních jednání a uzavírání kontraktů s klienty.
  • Účast na klientských akcích, networking na sociálních sítích.
  • Spolupráce při adaptaci nových členů týmu.
  • Cestovat v rámci svěřeného regionu.
  • Průběžně a systematicky pracovat se CRM systémem.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Úspěšnou praxi na obdobné pozici v B2B (min. 3 – 5 let).
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Angličtina - B2
  • ŘP. sk. B – aktivní řidič
  • Pokročilá úroveň ovládání MS Office (Excel – kontingenční tabulky).

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené + 3x sick day
  • Využití relax zóny v pracovní době.
  • Firemní večírky, dny zdraví, teambuildingy, společné výlety, sportování apod.
  • Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění.
  • Vzdělávací programy - externí/interní školení, firemní akademie, Skilldriver, talent program (individuálně sestaveného plánu rozvoje).
  • Notebook a telefon, včetně neomezeného volání, SMS a 20 GB dat + zvýhodněné tarify pro blízké osoby.
  • Tankovací karta, na levnější tankování.
  • MultiSport karty pro tebe a tvou rodinu.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Business Development - B2B, Moravskoslezský kraj?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Přidáno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Business Development - B2B, Moravskoslezský kraj

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.