Volné pracovní místo  ASISTENT(KA) KVALITY

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká

  • provádění předepsaných kontrol dle kontrolního plánu
  • provádění interních auditů (dodržování pracovních postupů, provádění kontrol)
  • správa výrobní dokumentace a vzorků
  • vstupní kontrola
  • podpora výrobního týmu při řešení problémů

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost práce na PC MS Office – Word, Excel, Outlook
  • komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce
  • důslednost, samostatnost, přesnost, pečlivost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

· zajímavou práci v mezinárodní rodinné společnosti Tier 2

· pestrou práci v rodinné firmě, kde se všichni navzájem známe a podporujeme

· 25 dnů dovolené

· stravenkový paušál přímo do výplaty

· hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

· nástup možný ihned

. příplatky za noční nad rámec ZP

. zvýhodněné mobilní a datové tarify pro vás i vaší rodinu

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku ASISTENT(KA) KVALITY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Měšťanová z TECMAPLAST CZ, s.r.o.

Přidáno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ASISTENT(KA) KVALITY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.