Volné pracovní místo  012/OPERÁTOR VÝROBY PAPÍRU V DĚČÍNĚ - NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,- m/ž

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 800–31 700 Kč / měsíc

NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,- S OKAMŽITOU VÝPLATOU, pro nástupy do konce ZÁŘÍ

SVOZOVÁ DOPRAVA Z ÚSTÍ NAD LABEM DO DĚČÍNA A ZPĚT

Nabízíme pracovní pozice pro zkušené operátory výroby.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • JISTOTA STABILNÍ PRÁCE
  • Smlouva na HPP se mzdou až 31 200 Kč / dle pracovní pozice a zkušeností
  • Benefity, včetně příspěvku na stravování
  • Teplá jídelna
  • Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností

Náplň práce:

  • Příprava papíru, skládání materiálu na paletu
  • Přípravná pomoc pro výrobu
  • Balení a kontrola
  • Práce rozvržena V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU 12H denní/noční

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti jako operátor výroby v rámci jedné firmy 1,5r podmínkou
  • Pečlivost, přesnost
  • SPOLEHLIVOST

Použijte odpovědní formulář, zašlete váš ŽIVOTOPIS, okamžitě se Vám ozveme :)

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Pracovní oblečení
  • Příspěvek na pracovní oblečení

Požadujeme

Čeština - Základní

Máte zájem o nabídku 012/OPERÁTOR VÝROBY PAPÍRU V DĚČÍNĚ - NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,- m/ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Dobřanská z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Přidáno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 012/OPERÁTOR VÝROBY PAPÍRU V DĚČÍNĚ - NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,- m/ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.