Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  **Technický obchodní zástupce – Svářecí technika**

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Chcete spojit své technické znalosti s obchodními dovednostmi? Máte rádi výzvy a rádi hledáte nejlepší řešení pro zákazníky? Připojte se k našemu dynamickému týmu a podílejte se na růstu našeho podnikání v Liberci nebo Jablonci nad Nisou!

  • Co vás čeká?**
  • Prohlubování odborných znalostí o produktech a službách v oblasti svářecí techniky
  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků s cílem rozšířit naši klientelu.
  • Pravidelné návštěvy stávajících klientů, zjišťování jejich potřeb a navrhování ideálních řešení.
  • Identifikace a rozšiřování obchodního potenciálu našich zákazníků.
  • Prezentace navržených řešení a poskytování odborného poradenství přímo u klienta.
  • Tvorba cenových nabídek a získávání zpětné vazby pro neustálé zlepšování našich služeb.
  • Vedení přesných záznamů o obchodních jednáních a komunikace s dalšími odděleními firmy.
  • Co očekáváme?**
  • Minimálně SŠ vzdělání s ekonomickým nebo technickým zaměřením.
  • Prokazatelné zkušenosti na podobné obchodní pozici.
  • Dobrou uživatelskou znalost práce s počítačem, zejména MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat za zákazníky.
  • Komunikativní a profesionální vystupování, které zanechá dojem.
  • Samostatnost a schopnost plánování, abyste efektivně dosahovali cílů.
  • Orientace na výsledek a touha neustále se zlepšovat a učit novým věcem.

Připojte se k nám a využijte své dovednosti v prostředí, které podporuje váš profesní růst a kde budete moci aktivně ovlivnit úspěch společnosti.

Pokud vás tato příležitost zaujala, zašlete nám Vaše CV. Budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku **Technický obchodní zástupce – Svářecí technika**?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Veselá z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku **Technický obchodní zástupce – Svářecí technika**

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.