Volné pracovní místo  Zámečník / Obsluha svařovacího stroje (M/Ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 170–215 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • standardní zámečnické práce
  • výroba na strojích s odporovým svařováním, na osekávacích, lisovacích a rovnacích strojích
  • podpora mechaniků a elektromechaniků při provádění údržby
POŽADUJEME:
  • vyučení ve strojním oboru - výhodou
  • orientace v jednoduché výkresové dokumentaci
  • práce na strojích s odporovým svařováním, lisovacích a rovnacích strojích, soustruhem
  • svářečský průkaz (CO2) - výhodou
  • zkušenosti při opravách strojů - výhodou
  • zkoušky na VZV - výhodou
  • vazačské zkoušky - výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • chuť pracovat
NABÍZÍME:
  • odměnu za odpracovanou hodinu + 20 Kč/hod.
  • práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, dopravné, zaměstnanecké benefity, příspěvek na penz. fond, 25 dní dovolené)
Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, poté bude prodloužen.
Více informací na použijte odpovědní formulář
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Zámečník / Obsluha svařovacího stroje (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeňka Veselá Hrdinová z KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zámečník / Obsluha svařovacího stroje (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.