Volné pracovní místo  Vedoucí školní jídelny

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 804 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Orientaci v základech účetnictví.
  • Normování potravin.
  • Uživatelskou znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, VIS PLZEŇ .
  • Znalost trendů racionální a zdravé výživy, normování a kalkulace stravy, sestavování jídelníčků.
  • Znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dalších souvisejících
předpisů.
  • Orientaci v platné legislativě, aktualizace směrnic pro ŠJ.
  • Komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.
  • Morální a právní bezúhonnost.

Náplň práce:
  • sklad (normování, objednávky, příjem zboží, uzávěrka měsíce, HACCAP, vedení finanční limitu potravin, vedení spotřebního koše...)
  • objednávání potravin
  • stravné (evidence strávníků, zpracování a vyúčtování stravného, měsíční uzávěrka)
  • vedení zaměstnanců školní jídelny
  • odpovědnost za dodržování hygienických opatření ve školní jídelně

Nabízíme:
FKSP - zaměstnanecké výhody.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí školní jídelny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karolína Podr, ředitelka MŠ z Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí školní jídelny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.