Volné pracovní místo  vedoucí nákupu a logistiky

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTAKT: E-MAILEM nebo TELEFONICKY
Co vás čeká:
  • Vedení a rozvoj týmu logistiky a nákupu
  • Plánování, řízení a optimalizace logistických procesů
  • Řízení a plánování montáží
  • Pravidelný reporting
  • Zodpovědnost za soulad dostupných kapacit a navrženého výrobního plánu
  • Zodpovědnost za komunikaci plnění zákaznických objednávek
  • Hledání úspor v oblasti nákupu - zodpovědnost za výběr nových dodavatelů
  • Zajištění efektivního nákupu materiálů a služeb
  • Zodpovědnost za udržování správných nákupních dat v IS
Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:
praxe v oddělení logistiky, plánování či nákupu, vzdělání min. SŠ s maturitou, systematický přístup k práci, uživatelská znalost MS Office,řidičský průkaz skupiny B, komunikativní znalost AJ (NJ výhodou), schopnost samostatné i týmové práce, komunikační a vyjednávací schopnosti,
odolnost vůči stresu, energický přístup, schopnost efektivního řešení problémů, zájem o profesní rozvoj
Co vám můžeme nabídnout:
práci v rozvíjející se rodinné společnosti, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, sužebí telefon, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, částečně flexibilní pracovní doba, vzdělávání se v oblastech IT dovedností, manažerských a jazykových schopnostech,
po prvním roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku vedoucí nákupu a logistiky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Michaela Houdková z SANTAL spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku vedoucí nákupu a logistiky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.