Volné pracovní místo  Vedoucí IT

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Stručný popis pracovní pozice
  • Řízení a rozvoj IT oddělení
  • Řízení implementačních projektů aplikací do společnosti
  • Zodpovědnost za ekonomiku provozu IT oddělení
  • Podpora firemních procesů
  • Rozvoj stávajících firemních systémů
Požadujeme:
  • VŠ/SS vzdělání
  • Minimálně 3 roky zkušeností s vedením IT oddělení ve výrobní firmě
  • Silné komunikační a organizační schopnosti, schopnost vést tým,
strategické myšlení, projektové řízení a schopnost zvládat
více úkolů najednou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost IT infrastruktury výrobní společnosti, zkušenosti
s digitalizací a modernizací IT prostředí
  • Schopnost řídit práci malého kolektivu 2 kolegů
  • Organizační, analytické a komunikační schopnosti
  • Znalosti IS K2 výhodou
  • Schopnost učit se novým věcem, přinášet nové trendy,
být zodpovědný, důsledný, spolehlivý, mít aktivní přístup
k řízení IT, provádět přesnou práci
Nabízíme:
  • Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě
s exportním zaměřením
  • Nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(navyšování za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další…)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
  • 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas
dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
  • Vstupenky na různé sportovní a kulturní akce
sponzorované firmami KASPER
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování zaměstnanců
– vlastní jídelna + možnost objednání zatavených obědů navíc
  • Příspěvky na dětské letní tábory
  • Odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců
a patronáty nad novými zaměstnanci
  • Odměny při významných životních jubileích
  • Odměny za trvalé zlepšování
  • Odměna za 10 bezplatných odběrů krve
  • Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace
a aktivně používaný cizí jazyk
  • Dovolená nad rámec základní výměry
  • Pracovní volno 1–2 dny s náhradou mzdy navíc
při mimořádných životních událostech
  • Očkování proti chřipce na náklad zaměstnavatele
  • Další benefity dle aktuální nabídky…
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: použijte odpovědní formulář
MOB.: použijte odpovědní formulář
MAIL: použijte odpovědní formulář
WEB: použijte odpovědní formulář | kaspergroup.cz

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování - vlastní jídelna
  • Dovolená navíc - dovolená nad rámec základní výměry, pracovní volno 1-2 dny s náhradou mzdy navíc
  • Zvláštní prémie - odměny za nábory, odměny při jubilejích, odměny za kvalifikace
  • Jiné výhody - Cafeterie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí IT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, Personální manažer z KASPER KOVO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí IT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.