Volné pracovní místo  ÚČETNÍ

Lokalita 45, Hořenice
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplň práce: účtování pokladny a bankovních transakcí, zpracování a závěrka mezd, zpracování podkladů pro měsíční DPH, komunikace s úřady a bankami, příprava reportů vedení společnosti.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost práce v účetním programu POHODA, praxe na pozici účetní alespoň 2 roky, znalost MS Office (Word, Excel), samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, prémie za dobré výsledky společnosti, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou, sick days.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sick days atd.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2024 do 30.6.2025

Máte zájem o nabídku ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslava Schröfelová z VODA CZ SERVICE s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.