Volné pracovní místo  Manipulační dělník/dělnice

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup ihned nebo dohodou.
Základní pracovní náplň:
  • řízení, obsluha a údržba pracovních strojů a zařízení (nakladače, vysokozdvižné vozíky)
  • kontrola chodu a výkonu obsluhovaných strojů
  • nakládky a vykládky vozidel a odpadů
  • manipulace s odpadem na provozovně (včetně přerovnávání materiálu)
  • údržba a kontrola správné funkce nástrojů a zařízení
Obsluha stacionárního lisu
  • ovládání a údržba lisu, který slouží ke zhutnění odpadu pro snazší manipulaci a přepravu
Třídění odpadů
  • důležitá činnost, při které se odpady třídí podle materiálu (plast, papír, sklo atd.) a tím je zajištěno, že odpad bude recyklován správným způsobem
Řízení vysokozdvižného manipulačního vozíku
  • výhodou průkaz strojníka, případně zkušenost s řízením kolových nakladačů
Úklid provozovny
  • udržování čistoty vedoucí zejména k bezpečnosti pracovního prostředí
Manipulace s odpadovými nádobami a třídění odpadů
  • obsluha různých typů odpadových nádob a zajištění, že odpad je řádně tříděn
Požadavky:
  • osvědčení pro řízení kolových nakladačů/vysokozdvižných vozíků
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení úkolů
  • organizační dovednosti a schopnost nezávisle a efektivně organizovat svou práci
  • komunikativní přístup - práce v týmu, kde je komunikace velmi důležitá
  • loajalita, dodržování pravidel, každý den je jiný, proto je třeba schopnost se přizpůsobovat novým situacím
  • flexibilita - schopnost pracovat ve vícesměnném provozu a přizpůsobit se potřebám centra
Co nabízíme:
  • jistotu stabilní firmy, zaměstnanecké benefity
  • stravenkový paušál
  • veškeré nutné vybavení OOPP
  • pravidelnou mzdu ve složení základní mzda, osobní ohodnocení, motivační složku až do výše 8% za odpracovanou hodinu
  • po roce pracovní poměr na dobu neurčitou
  • v rámci pracovních potřeb zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké výhody:
  • telefon (sjednání rodinné smlouvy)
  • výhodné zaměstnanecké půjčky
  • zaplatíme profesní průkaz řidiče
  • náborový příspěvek
  • osobní Benzina karta se zvýhodněnou cenou PHM
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 14:00).

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity

  • Dovolená navíc - 4 týdny dovolené

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.5.2024

Máte zájem o nabídku Manipulační dělník/dělnice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Blanka Myšková z Marius Pedersen a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Manipulační dělník/dělnice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.