Volné pracovní místo  STATICI, PROJKTANTI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:29/4/2024
Náplň práce:
  • statické návrhy a výpočty stavebních celků
  • posudky stávajících konstrukcí
  • zpracování dokumentací ocelových konstrukcí
  • projektové řešení konstrukční části pro navrhované technologie
  • jednání se zákazníkem, aktivní účast na jednáních
  • samostatné vedení zakázek.
Požadujeme:
  • znalost práce se softwarem Scia Engineer, AutoCad
  • znalost programu Advance Steel, Idea Statica - výhodou
  • dovednosti v MS Office (Word, Excel)
  • zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, loajalitu
  • dobré komunikační schopnosti a dovednosti
  • schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
  • znalost angličtiny.
Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnu dovolené, penziní připojištění, mobilní telefon, 5 dnů zdravotního volna, stravovací paušál.
Kontakt emailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - 5 týdnu dovolené, penziní připojištění, mobilní telefon, 5 dnů zdravotního volna

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 29.4.2024

Máte zájem o nabídku STATICI, PROJKTANTI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Romana Staszko, místopředseda představenstva z TŘINECKÁ PROJEKCE, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku STATICI, PROJKTANTI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.