Volné pracovní místo  Správce e-shopu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt písemný e-mailem.
Do společnosti TAMBOV, s. r. o. hledáme novou posilu na pozici administrátor/ka e-shopu. Vítáme absolventy i uchazeče s praxí.
CO NABÍZÍME:
  • možnost získání nových znalostí, zkušeností a kariérního růstu
  • mzdové ohodnocení v rozpětí 28 000 - 35 000 Kč v závislosti na schopnostech a výkonu
o práce na plný úvazek
POŽADUJEME:
  • Dovednost na PC (MS Office nutností, Helios velkou výhodou, ne však podmínkou).
  • Vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého, pečlivého s milým vystupováním.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
o ČJ, AJ (slovem i písmen na úrovni alespoň B2), PL (výhodou)
  • Proaktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Správa e-shopu
  • Zpracovávání přijatých objednávek
  • Objednávání zboží u dodavatelů
  • Komunikace se zákazníky
První kontakt POUZE písemně na e-mail použijte odpovědní formulář kam zašlete svůj vypracovaný životopis.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.5.2024