Volné pracovní místo  SMĚNOVÝ KONTROLOR

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 600–35 800 Kč / měsíc

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety aj.

Hledáme to týmu pracoviště kontroly kolegu na pozici...

SMĚNOVÝ KONTROLOR + náborový příspěvek, + příplatky
Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00 hod

Náplň práce:
  • Zodpovídá za kvalitu a množství odvedené práce
  • Zadává údaje do informačního systému HEG (terminál nebo PC)
  • Vykonává vstupní, mezioperační, výstupní kontrolu a provádí jejich evidenci.
V rámci této činnosti komunikuje s pracovníky výroby o výskytu vad a jejich projevech.
  • Zodpovídá za provádění a uvolňování výroby – opětovné uvolňování série
  • Používá zařízení a nástroje k měření odlitků
  • Poskytuje podklady pro řešení reklamace odlitků.
  • Spolupracuje na zvyšování kvality

Co očekáváme:
  • SŠ, SPŠ technického zaměření
  • Schopnost orientace v technických výkresech a dokumentacích
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Dobrá pracovní morálka a chuť se učit novým věcem
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
  • Náborový příspěvek 25.000 Kč
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
  • Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
  • Prémie ředitele společnosti
  • Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt: U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: použijte odpovědní formulář
Email: použijte odpovědní formulář

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 30.6.2025

Máte zájem o nabídku SMĚNOVÝ KONTROLOR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Jemelková, personalista z ALW INDUSTRY, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SMĚNOVÝ KONTROLOR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.