Volné pracovní místo  skladník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Holešov
  • Náplň práce: příjem a vychystávání zboží čtečkou, péče o sklad, údržba firemního areálu
  • Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, loajalita, samostatnost
  • pracovní doba Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod., nástup možný ihned
  • Nabízíme: školení a návštěvy výrobních závodů ve Slovinsku 1x ročně, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, stravenkový paušál 116,- Kč čistého / 1 den, Sick days = 3 dny proplacené do 100 % platu pro Vaše osobní potřeby, 13 plat vyplacený v listopadu konkrétního kalendářního roku
  • Kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (pan Miklík, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - Stravenkový paušál 116,- Kč čistého / 1 den
  • Dovolená navíc - Sick days = 3 dny proplacené do 100 % platu
  • Zvláštní prémie - 13 plat
  • Jiné výhody - školení, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.6.2024