Volné pracovní místo  Skladníci

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
NÁPLŇ PRÁCE:
o práce ve skladu, zajištění a organizace logistických služeb
o příjem a výdej zboží, materiálu
o příprava expedice zásilek a odpovědnost za jejich správnost
POŽADUJEME:
o dobrý zdravotní stav
o bezúhonnost, pečlivost a samostatnost
o osvědčení na VZV výhodou
o řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: pracovní doba Po - Pá 7 - 15:30 hod, dále nabízíme prémie, benefity.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2024

Máte zájem o nabídku Skladníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Tomáš Brumovský, prokurista z ARPETA Group, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.