Volné pracovní místo  Sales manager

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Komenského č.p. 965/9
Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Náplň vaší práce je zejména:
  • rozvoj portfolia zákazníků
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • projednání a vyhotovení návrhu smluvního vztahu se zákazníkem
  • provádění marketingového průzkumu
  • sestavení kalkulace cen výrobků a služeb (znalost tvorby cen)
  • vedení evidence obchodních případů včetně odpovídající pravidelné péče
  • podpora prodeje
  • podíl na tvorbě investičních a prodejních plánů společnosti
  • příprava kompletních podkladů pro interní schvalovací procesy
  • spolupráce s oddělením nákupu, výroby a kvality

Požadavky:
  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • reprezentativní vystupování, solidarita
  • ochota cestovat do zahraničí (EU)
  • řidičské oprávnění skupiny "B"
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ nebo FR vítána
  • příjemné vystupování
  • samostatnost, flexibilta,
  • praxe v oboru obchodu
  • reference, pracovní zkušenosti

Kontakt: Telefonicky v době Po - Pá 8.00 - 14.00, e-mailem nbo osobně na adrese Komenského 965, Rumburk v době 8-14 hodin

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie - Náborový roční příspěvek ve výši 10 000 Kč
  • Jiné výhody - Služební telefon a auto, stravenk. paušál, mobil. telefon flexibilní prac. doba

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Sales manager?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ingrid Krejčová z OCTÉ Electric Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sales manager

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.