Volné pracovní místo  Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 250 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Karban Robert, tel.: použijte odpovědní formulář , 7 - 14 hod
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně: K Dílnám 584, Kolín Po - Pá 7 - 14 hod, případně dohodnout telefonicky.

Náplň práce:
Řízení kontejnerové soupravy s hydraulickou rukou.

Požadavky:
Řidičské oprávnění sk. C+E, praxi s jízdní soupravou (kontejnerovou) výhodou, strojnický průkaz (nakladače) výhodou, flexibilitu, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, výpis z trestního rejstříku.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky.

Pracovní doba:
cca 6:30 - 15:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Robert Karban z TROJEK, s. r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.