Volné pracovní místo  Řidiči MKD

Lokalita 525, 66902, Dyje
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 37 000–53 000 Kč / měsíc

Zaměstnání pro zkušené i začínající řidiče při mezinárodní dopravě na sólo vozech i soupravách.
Pružná pracovní doba.
Zaměstnanecké výhody:
  • benefit za odpracované roky
  • vlastní zázemí a servis, asistence po celé Evropě 24/7 od našich autorizovaných partnerů
  • možnost financování rozšíření řidičského oprávnění (B- C/E)
  • možnost ubytování, příspěvek na dovolenou, profesionální zaučení začínajících řidičů
Náplň práce:
  • řízení nákladního vozidla, kontrola průběhu nakládky a vykládky, pravidelná drobná údržba svěřeného vozu
  • včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče
Požadavky:
  • platný ŘP sk. C nebo C+E, karta do tachografu, profesní průkaz, zdravotní způsobilost
  • praxe v MKD není podmínkou, spolehlivost, časová flexibilita.
Informace:
  • osobně na adrese Velká Michalská 186/5, resp. Dyje 525 (8-16 hod.)
  • mailem
  • telefonicky 8-17 hod.>

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Řidiči MKD?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Roučka z ABC - Tours, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči MKD

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.