Volné pracovní místo  řidič/řidička

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 140 Kč / hodinu

Práce je vhodná jako přivýdělek pro osoby na rodičovské dovolené či pro důchodce. Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Jedná se o práci na DPP jako zástupu stálých řidičů při čerpání dovolené, pracovní doba pondělí až pátek

Náplň práce: Pracovště v Šumperku hledá řidiče/řidičku osobního automobilu pro svoz materiálu. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, platný ŘP sk. B. Nabízíme práci ve stabilním zázemí, přátelský kolektiv, platové podmínky dle mzdového předpisu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku řidič/řidička?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jana Wolfová z Laboratoře Mikrochem a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku řidič/řidička

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.