Volné pracovní místo  ŘIDIČ / ŘIDIČKA - SKLADNÍK / SKLADNICE

Lokalita Butoves
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 300–27 260 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní pracovní náplň
  • odpovídá za uskladněné státní hmotné rezervy, které jsou mu předány do hmotné odpovědnosti
  • provádí fyzickou přejímku a ukládání majetku a odpovídá za jeho úplnost v souladu s jeho vnitřním řádem
  • odpovídá za dodržování norem a pravidel pro skladování SHR střediska
  • dodržuje technické podmínky skladování státních hmotných rezerv
  • posuzuje stav techniky a materiálu a podává návrhy a provádění oprav, vede předepsanou provozní dokumentaci
  • odpovídá za kvalitní přípravu techniky pro STK, včetně jejího přistavení na místo STK
  • řízení motorových vozidel nad 7,5 t.
  • údržba a běžné opravy motorových vozidel
  • údržba areálu, provádění svépomocných prací
  • a další činnosti uložené přímým představeným

Požadujeme:
  • řidičské oprávnění skupiny B, C, aktivní řidič
  • profesní způsobilost řidiče
  • oprávnění řídit VZV
  • výpis z rejstříku trestů
  • zkoušky na jeřáb výhodou ne podmínkou !

Výhody:
stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.5.2024